OBSŁUGA KLIMATYZACJI

Pracujemy na najnowszych maszynach firmy TEXA oraz HELLA. Stacja klimatyzacji TEXA w którą jesteśmy wyposażeni to najnowocześniejszy wyrób tej firmy. Zaawansowana technologia oraz innowacyjność pozwalają na bezpieczne i zgodne z zaleceniami producenta serwisowanie układu klimatyzacji w pojeździe. Urządzenie to całkowicie wyklucza możliwość błędu ludzkiego w dozowaniu czynnika i procesie serwisowania układu. System sam dozuje odpowiednią ilość czynnika i dodatków w ilościach rekomendowanych przez producenta danego pojazdu. Ponadto jako jedni z nielicznych serwisów klimatyzacji pracujemy wyłącznie na oryginalnych czynnikach chłodzących i akcesoriach co gwarantuje wysoką jakość świadczonej usługi.

Nieodłącznym elementem serwisu klimatyzacji jest odgrzybianie wnętrza pojazdu wraz systemem kanałów nawiewno-wywienych. Stosujemy do tego celu niezawodne, ultradźwiękowe urządzenie HELLA. Jest to jedno z najnowszych a zarazem najskuteczniejszych rozwiązań służących do oczyszczania klimatyzacji i całego wnętrza auta z grzybów i bakterii.

Do dezynfekcji używane jest specjalne urządzenie rozpylające skondensowany detergent. Preparat użyty do dezynfekcji jest antyalergiczny, niepalny, nietoksyczny.

Zabieg odbywa się za pomocą specjalnego urządzenia, które wytwarza ultradźwięki o częstotliwości 1.7 MHz. Zamieniają one mocno skondensowany płyn dezynfekujący w mgłę o średnicy kropel około 5 mikronów. Mgła wypełnia całe wnętrze samochodu i przedostaje się do parownika usuwając wszystkie zanieczyszczenia. Ponad to:

  • usuwa złogi brudnego tłuszczu, kurz, pleśń i inne zabrudzenia z parownika i układu klimatyzacji,
  • usuwa przykre i uporczywe zapachy z wnętrza auta,
  • odkaża układ klimatyzacji i wnętrze samochodu zapobiegając alergiom,
  • niszczy i usuwa mikroorganizmy, roztocza, grzyby i bakterie,
  • usuwa pyłki oraz nikotynę